Speak your own language here...
#63866 by BrunoN
Mon Jan 03, 2005 1:39 am
Uuu, poprzedni watek sie zgubil.

Skoro nikt sie nie rzuca, to ja zaczne. Witam wszystkich (pieciu) potencjalnych polskich fanow Czlowieka z Wysokim Czolem. Tutaj mozna podyskutowac w ojczystym jezyku o polityce, komisjach sledczych i fizyce kwantowej przy tradycyjnej polish kielbasa i piecdziesiatce czysta vodka.

#63942 by Vesper
Mon Jan 03, 2005 8:50 am
heheh :D fajnawo
*stawia na stole dwa.... litry mleka ;)*
nie mam za baudzo sieci na chacie teraz (fooooooooor shaaaaaaaaame)
ale stukam z radia czasami :)
a co sie stalo z tym wesolym gosciem, ktory byl tak ponury i mial na imie Paul? mialem mu poslac koszulke HATE, cholera :/

#63966 by BrunoN
Mon Jan 03, 2005 11:02 am
Kielbacha i dwa litry mleka, hardkoar :)

O ile dobrze kojarze, wesoly kolo o ponurym usposobieniu i ze slaboscia do polskiego defu to chyba Apophis - z tego co pamietam, to kiedy ostatni raz tutaj zagladalem mial tydzien (czy dwa?) urlopu od forum za gloszenie kontrowersyjnych opinii, a teraz chyba wylecial definitywnie. Chyba byl zbyt ponury. Slabo troche.

#64184 by Vesper
Tue Jan 04, 2005 7:50 am
ano slabo :/
to juz nie mozna byc kontrowersyjnym? :(
bu!
(jak dobrze policzylem, to jest post nr. 1000 :D, nie ma to jak forum whoring :))

#64233 by BrunoN
Tue Jan 04, 2005 11:40 am
Geoff prowadzi szeroko zakrojona polityke troll-free.Nie ma bata, zeby rozpetal tu sie jakis konkretny flame war, zbedne dyskuje sa killowane czasem razem z dyskutantami. Apophis pewnie przegial cos, trzeba przyznac, ze gr1m i n3kro byl. Moze jeszcze wroci, chyba AZ taki zly nie byl.

Gratulacje z okazji przekroczenia magicznej granicy 1000nego posta (chociaz Kris aka StrappingYoungLad trzasnalby polowe tego w jeden dzien :)). Wypije za to dwa litry mleka (kielbasa not included).

#64392 by Vesper
Wed Jan 05, 2005 4:38 am
hehe, dzieki, wczoraj obalalem mleko przy filmach ;)
a poza tym, mam nadzieje, ze to forum sie nie zamieni w bande nastek wrzeszczacych 'COOL!' i tak dalej :)
gratulacje z okazji magicznego 424 posta w drodze ;)
a Kris to wszystko trzasnie ;) taki z niego kozak :D

#74971 by BrunoN
Fri Apr 01, 2005 1:17 pm
Do kogo mam się zwracać w celu przyrządzenia strzeszczenia z jakichś czterech ostatnich miesięcy istnienia forum (tak najlepiej w dwóch zdaniach)? Czuje się zagubiony.

I jeszcze ta schizma z forum SYL. Madazfakaz.

#75018 by berserkur
Fri Apr 01, 2005 9:44 pm
Kurva masj, djindobre... nastrovia!!

#75168 by Vesper
Mon Apr 04, 2005 6:16 am
berserkur, zachowanie godne prawdziwego fana polskiego futbolu ;)
Legia? Wisła? 'za kim idziesz?'
:lol:

#75253 by BrunoN
Tue Apr 05, 2005 5:24 am
Izolator Boguchwała hools! :)

#75431 by Vesper
Wed Apr 06, 2005 7:30 am
:lol:
HKS Szaketendorf!
O_o
a nie, to z niemiecka...
a tak na marginesie, cieszę się, że w końcu zobaczę SYL/Devina... albo w Londynie, albo w następnym roku ;) \m/

#75511 by BrunoN
Thu Apr 07, 2005 1:30 am
Vesper wrote::lol:
HKS Szaketendorf!
O_o
a nie, to z niemiecka...
a tak na marginesie, cieszę się, że w końcu zobaczę SYL/Devina... albo w Londynie, albo w następnym roku ;) \m/


Przeprowadzka?
Anyway, jak zobaczysz Devina, to złap, spakuj i wyślij do macierzy (znaczy naszej, nie jego). Może być za pobraniem.

#75746 by Vesper
Sun Apr 10, 2005 4:41 am
dam mu w czapę i zawinę w perski dywan, zawsze działa ;)
owszem, przeprowadzka, chociaż powoli zaczyna się to robić problematyczne... chyba znowu będe musiał wszystko SAM sobie załatwić... a miałem nadzieję na pomoc znajomych... no nic ;)

#107199 by BrunoN
Mon Jan 23, 2006 2:28 am
Aaale mnie tu dawno nie było. Ale chyba trzeba się przemóc i pozaglądać. Prawie przegapiłem, że Synchestra lada dzień, ech.

I znowu była jakaś przecinka? Coś chujowo z post countem.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests